Autorka


 Jestem całkiem zwyczajną szesnastolatką z mnóstwem głupot w głowie. Optymistycznie patrzę na ten świat tak, by dostrzec jego piękno. Mówi się, że człowiek uczy się przez całe życie- ja zamierzam być kolekcjonerką wspaniałych nauk, jakie ofiaruje nam los. Tak wiele jest czasu, tak wiele jest chwil do wykorzystania! Nie wiem, co będzie za kilka godzin, na ten czas interesuję się psychiką ludzi i obcymi kulturami, chciałbym zwiedzić cały świat. Uwielbiam fotografować- chciałabym to robić jak najlepiej, na razie jednak nie dysponuję zbyt "bajeranckim" aparatem. W wolnym czasie chętnie czytam książki, bo pozwalają przeżyć o wiele więcej, niż nam się wydaje.

 Blog jest cząstką mnie, więc mam nadzieję, że się Wam spodoba. Będzie tu wszystkiego po trochu- tak, żeby każdy mógł poczytać o tym, co go interesuje. Mam nadzieję, że mój blog będzie kiedyś perfekcyjny, że spojrzę na niego i będę czuła, że "to, to". Na pewno będę nad nim pracowała tak, żeby PaC było całkowicie wyjątkowym miejscem. Trzymajcie za mnie kciuki!
>Ask<

Kontakt:
lemonfree126@gmail.com

2 komentarze:

  1. Przed chwilą przeczytałam kilka postów , są świetne ! :-) . Polecę ten blog znajomym , a Tobie życzę miłego blogowania i wytrzymałości w tym co robisz :-) Julka

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy wartościowy komentarz!♥ Proszę o niespamowanie. Zapraszam do obserwacji, koniecznie o niej poinformuj! Z chęcią się odwdzięczę.